Eurowizja 2014

Ja niestety widzę tu piękne Polki ubrane w wulgarne, epatujące słabym i tanim seksem stroje niczym ze słabej, niskobudżetowej amerykańskiej adaptacji "Chłopów" Reymonta... Wszystko podane zostało w sposób bardzo niesmaczny, za wyjątkiem wokalu, który sam na scenie wspierany przez dziewczyny z Mazowsza z pewnością by się obronił, a na pewno lepiej by mu to zrobiło bez tej otoczki pań z biustami na wierzchu. Ok, może gdyby ich stroje były odrobinę bardziej zakryte a panie nie miały min jak gwiazdy porno było by lepiej i posypałaby się mniejsza fala krytyki, ale cóż... zrobiliście co chcieliście. Może następnym razem po prostu rozważcie całkowicie nagie modelki... Co do pozostałych wykonawców Eurowizji... Jeśli nie rozumie się współczesnej sztuki i wyborów kreacji artystycznych przez wykonawców to czasem może warto w danej chwili zamilknąć i zastanowić się co się mówi. Nie mamy prawa krytykować bezmyślnie innych. To też ludzie. Nie dziwcie się później, że w Europie postrzegani jesteśmy jako jeden z bardziej nietolerancyjnych, zaściankowych krajów. Europa wybrała, a Europa to nie państwa tylko ludzie i widać drag queen bardziej przekonała ich swoim występem artystycznym, dobrym wokalem niż nasze dziewczęta w kusych strojach ludowych. Czy wy na prawdę sądzicie, że w takich strojach, pozach i z taką mimiką kobiety jeszcze na początku XX wieku na wsiach wykonywały swoje domowe obowiązki? Moglibyście się nieco zdziwić... Zamiast zalewać Austrię falą hejtu zobaczmy/porównajmy nasz występ z krajami, które znalazły się choćby w pierwszej dziesiątce. Może są one w czymś lepsze, zaprezentowały się w ciekawszy, mniej seksistowski sposób? Może warto poszukać błędów u siebie a nie z zazdrości obrzucać błotem innego artystę. Zastanówcie się co mówicie... Myślenie nie boli.

 Witajcie kochani,

Dziś troszkę o Eurowizji. Ogromne gratulacje dla Austrii, bardzo fajny, ciekawy i smaczny występ:) Nie mogę się doczekać przyszłorocznego konkursu, z pewnością będzie równie ciekawy. Jeszcze raz gratulacje i powodzenia w przyszłym roku.

Jeśli chodzi o nasze dziewczęta w strojach ludowych... powyżej możecie znaleźć komentarz zamieszczony z mojego prywatnego konta pod jednym z wpisów Donatana na FB. Myślę, że tu nie ma nic więcej do powiedzenia. Zastanawiajcie się co mówicie i co piszecie o innych ludziach. Można kogoś na prawdę bardzo zranić a słowa nie raz tną bardziej niż najlepsze ostrze.

XOXO

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jeśli wybierasz się w podróż po Polsce...

Dzienny makijaż z użyciem palety Pupa Pupart

Połyskujący, fioletowy makijaż na walentynki.